Contact

Op deze pagina vindt u alle contactinformatie van de aangesloten organisaties. Als u op het logo drukt, wordt u automatisch naar de website geleid. Daar kunt u zich ook aanmelden voor de activiteit. Wij garanderen u dat het ingevulde e-mailadres enkel en alleen gebruikt zal worden om de vraag te beantwoorden. Voor algemene vragen over deze website kunt u een e-mail verzenden naar  Info@agendakralingencrooswijk.nl

 

DOCK

Huis van de Wijk Vredenoordplein 43
Vredenoordplein 43, 3061 PX Rotterdam

Huis van de Wijk Vredenoordplein 51
Vredenoordplein 51, 3061 PX Rotterdam

Huis van de Wijk Berkelplein
Ommoordsestraat 12, 3061 LL Rotterdam

Huis van de Wijk De Nieuwe Branding
Isaäc Hubertstraat 153, 3034 CS Rotterdam

Pompgebouw De Esch
Rijnwaterstraat 23, 3063 HC Rotterdam

www.Dock.nl

Dock@agendakralingencrooswijk.nl

Aafje

Boezemsingel 100
3034 CA Rotterdam

Tel: 010-433 55 59

Aafje@agendakralingencrooswijk.nl

www.aafje.nl

Gitta Schrasser

Lelie Zorggroep

Oudedijk 15
3062 AB Rotterdam

Tel: 010-272 64 44

Leliezorggroep@agendakralingencrooswijk.nl

www.leliezorggroep.nl

Margit Kleiker

Vrijwilligerswinkel

Isaäc Hubertstraat 153
3034 CS Rotterdam

Tel: 010- 441 40 50

Vrijwilligerswinkel@agendakralingencrooswijk.nl

www.vrijwilligerswinkel.nl

Pauline Streefkerk

Middin

Crooswijksekade 1
3031 XA Rotterdam

Tel: 06-229 79 356

Middin@agendakralingencrooswijk.nl

www.Middin.nl

Sandra van der Linden - Hoogenstrijd

Van Veldhuizen Stichting

Isaac Hubertstraat 121
3034 CS  Rotterdam

Tel: 010-4115043

communicatie@vanveldhuizenstichting.nl

www.vanveldhuizenstichting.nl

Roëlla Verhoeven

THUIS OP STRAAT (T.O.S)

Isaac Hubertstraat 153
3034 CS  Rotterdam

Tel: 06 537 143 53

peter.steenbergen@thuisopstraat.nl

http://www.thuisopstraat.nl

Peter Steenbergen

Bewondersplatform DWL De Esch

Rijnwaterstraat 23B
3063 HC Rotterdam

Tel: 06 243 043 95

Anitakornman@gmail.com

Anita Kornman